Agenda

dec
1
za
2012
Afdeling Ontwikkelings toernooi @ Anna Paulowna
dec 1 – dec 2 hele dag
feb
16
za
2013
Afdeling Ontwikkelings Judo Toernooi @ JV de Uitkomst
feb 16 – feb 17 hele dag
okt
5
za
2013
Afdeling Ontwikkeling judo toernooi @ JV de Uitkomst
okt 5 – okt 6 hele dag

Inschrijfformulier

Inschrijven tot 12 september 2013 20:00 uur bij de Dun Hong Administratie

okt
11
vr
2013
1e ronde Westfriese Judo Kampioenschappen Senioren
okt 11 – okt 12 hele dag
okt
20
zo
2013
2e ronde Westfriese Jeugd Judo Competitie @ H.A.B.C. Dun Hong
okt 20 @ 08:00 – 11:00
dec
1
zo
2013
3e ronde Westfriese Jeugd Judo Kampioenschappen @ JS Haarlemmermeer
dec 1 @ 09:00 – 12:00

Vertrek Dun Hong: 07:45 uur
Weging: 09:00 uur

WFJJC Haarlemmermeer

dec
14
za
2013
Afdeling Ontwikkelings toernooi @ Judo vereniging De Uitkomst
dec 14 – dec 15 hele dag
feb
1
za
2014
4e ronde Westfriese Jeugd Judo Kampioenschappen @ Yamaguchi
feb 1 – feb 3 hele dag
apr
5
za
2014
Slotronde Westfriese Jeugd Judo Kampioenschappen @ Sporthal de Walvis
apr 5 – apr 6 hele dag
jun
21
za
2014
Afdeling Ontwikkelingstoernooi voor Teams @ JV de Uitkomst Sporthal de Veerburg
jun 21 – jun 22 hele dag
sep
28
zo
2014
1e ronde Westfriese Jeugd Judo Competitie (WFJJC)
sep 28 hele dag

WFJJC wedstrijden 28 september in de Dun Hong “Maarten Post dojo”

WFJJC-overzicht wedstrijden

okt
19
zo
2014
2e ronde Westfriese Jeugd Judo Competitie (WFJJC) @ JV de Uitkomst
okt 19 hele dag
nov
9
zo
2014
Pupillen “A” Afdelingkapioenschappen @ JC de Uitkomst
nov 9 hele dag

Inschrijfformulier

Inschrijven uiterlijk donderdag 23 oktober 2014 tot 20.00 uur bij de administratie

nov
30
zo
2014
3e ronde Westfriese Jeugd Judo Competitie (WFJJC) @ jv de Uitkomst
nov 30 hele dag
dec
14
zo
2014
1e Afdeling Ontwikkelingstoernooi @ JV de Uitkomst
dec 14 hele dag

Inschrijven voor donderdag 20 november 20:00 uur bij de administratie.

Inschrijfformulier Ontwikkelingstoernooi 2014

feb
1
zo
2015
4e ronde Westfriese Jeugd Judo Competitie (WFJJC) @ Hajime Alkmaar
feb 1 hele dag
feb
15
zo
2015
2e Afdeling Ontwikkelingstoernooi @ JV de Uitkomst
feb 15 hele dag
mrt
8
zo
2015
3e Afdeling Ontwikkelingstoernooi @ JV de Uitkomst
mrt 8 hele dag
mrt
22
zo
2015
Slotronde West-Friese Jeugd Judo Competitie @ Sporthal de Walvis
mrt 22 hele dag
feb
21
zo
2016
West-Friese Jeugd Judo Competitie (WFJJC) @ Hajime
feb 21 hele dag
mrt
20
zo
2016
West-Friese Jeugd Judo Competitie (WFJJC) @ de Walvis
mrt 20 hele dag
mei
8
zo
2016
Vuurtorentoernooi 2016 @ H.A.B.C. Dun Hong
mei 8 @ 08:00 – 17:00

VTT2016

Uitnodiging

Inschrijven gesloten op 21 april 2016

Categorie A Jongens en Meisjes                weging 7:45-8:15    uur         aanvang 8:30 uur

Categorie B jongens en meisjes                 weging  8.30-9.00  uur         aanvang 10.00 uur

-15 heren en dames                                     weging  12.45-13.15 uur         aanvang 13.30 uur

-18 heren en dames                                     weging 12.45-13.15 uur          aanvang 13.30 uur

sep
25
zo
2016
Westfriese jeugd judo competitie 1e ronde @ Yamaguchi
sep 25 @ 10:00 – 11:00
okt
16
zo
2016
Westfriese jeugd judo competitie 2e ronde @ Dojo 't Loo
okt 16 @ 10:00 – 11:00

http://www.wfjc.nl/wfjk_speelronde.php?a=reset&seizoen_id=13&klasse_id=6

 

nov
13
zo
2016
Westfriese jeugd judo kampioenschappen 3e ronde @ de Uitkomst/BJC
nov 13 @ 10:00 – 11:00

http://www.wfjc.nl/wfjk_speelronde.php?a=reset&seizoen_id=13&klasse_id=6

 

feb
19
zo
2017
Westfriese jeugd judo kampioenschappen 4e ronde @ Hajime
feb 19 @ 10:00 – 11:00
mrt
26
zo
2017
Westfriese jeugd judo kampioenschappen 5e ronde (Slot) @ Sporthal de Walvis
mrt 26 @ 10:00 – 11:00
mei
6
zo
2018
Vuurtorentoernooi @ H.A.B.C. Dun Hong
mei 6 @ 08:00 – 16:00